0779230508
0779230508
|

משלוח זרי כלה

"כל ששון וכל שמחה, קול חתן וקול כלה" המילים המרגשות האלה הן שיאו של יום חשוב בחייו של כל זוג אוהב. ההכנות הרבות לחתונה כוללות בין היתר את בחירת הפרחים שילוו את האירוע. יש שאוהבים את מראן העליז של החמניות ויש שבוחרים דווקא במראה הקלאסי של הוורדים הלבנים. כך או כך לפרחים תפקיד משמעותי בערב הגדול ובעיקר עבור הכלה.
כלת האירוע, לבושה בשמלה לבנה ויפה מקבלת מהחתן את זר הכלה המיוחד כתכשיט ממש, הזר משמש אלמנט משלים להופעה המלכותית כולה ומוסיף יופי, טבעיות וחן לכלה היפה.
זר כלה ניתן לשזור מכל פרח בו תבחרו, ולהוסיף לו אבנים טובות, רשת צבעונית או סרטים לשדרוג המראה. עלותו של זר הכלה נע בסכום של כמה מאות שקלים ויותר, לבחירתכם. את ההזמנה של זר הכלה יש לבצע מראש.
משלוחי פרחים ללוקיישן האירוע
את הפרחים לקישוט האולם, החופה ושולחנות האורחים יש להזמין גם כן כמה שיותר זמן מראש, על מנת שהחנות תוכל להיערך בהתאם לכמות הנדרשת. משלוחי פרחים מסודרים עם הפרחים הטריים יועברו ביום האירוע אל הלוקיישן עצמו, בכל מקום בארץ. תעריף משלוחי הפרחים מהסוג הזה נקבע עם ביצוע ההזמנה.
שדה פרחים, משלוחי פרחים בשרון והסביבה
חנות הפרחים הצפונית של רשת שדה פרחים ממוקמת בלב השרון, ביישוב הכפרי בנימינה. משם יוצאים בכל יום משלוחי פרחים לחדרה, קיסריה, זיכרון יעקב, וכל יתר ישובי הסביבה.
מיקומה של החנות בלב השרון הכפרי מאפשרת לה וללקוחותיה ליהנות משפע של פרחים לכל אירוע ולזרי כלה, מכל הזנים והסגנונות המגיעים ישירות מהחקלאי.
הזמנות ניתן לבצע בקלות דרך האתר או בטלפון מספר: 1700-70-10-12 כמובן שאתם מוזמנים גם לבקר בחנות. שדה פרחים, חנות הפרחים שלי בשרון.

 

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout