04-6380120
☎ 04-6380120
|

מתנות לחגים

על החשיבות של הענקת מתנות לעובדים לרגל החג

מעגל החיים היהודי מזמן לנו לא מעט חגים ומועדים, עניין נפלא כשלעצמו, אלא שריבו החגיגות מעורר כל פעם התלבטויות מחדש הסובבות סביב סוגיית הענקת המתנות לעובדים. האם בכלל כדאי להעניק לעובדי החברה מתנות לרגל החג המתקרב? אלו סוגים של מתנות יכולים להיות שי הולם לחג? על כל אלו במאמר הבא.

מתנות לעובדים לרגל חג- האם זה כדאי?

מנהלי חברות רבים יטענו, כי הענקת שי לעובדים לרגל החג הוא בזבוז, מאחר שבדרך כלל מדובר במתנה ארעית ובת חלוף, שההנאה של העובד ממנה היא זמנית ביותר, בזמן שהמחיר שצריך בעל החברה לשלם בעבורה הוא גבוה ביותר ואינו שווה את ההוצאה הכספית. למרות זאת, מרבית בתי העסק, החברות והחנויות כן נוהגים לפנק את עובדיהם בשי לחג. מדוע? מתנות לחג הן דרך קודם כל להביע הערכה וכבוד כלפי העובדים. אף חברה או בית עסק לא יוכלו להתקיים ללא עובדיהם, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעובדים מסורים, רציניים וחדורי מוטיבציה שעבודתם מניבה פירות ותורמת משמעותית להצלחתו של בית העסק.
שי לחג יעורר בקרב העובד תחושה כי "רואים אותו" וחושבים עליו, תחושה שבתורה תגרום לו להמשיך להשקיע ולתת את "כול כולו" למקום העבודה. נוסף על כך ובדומה לאמור לעיל, מתנות לעובדים לרגל החג הן דרך להכניס חיים אל מקום העבודה ו"לצבוע" את הרצינות בקצת קלילות וכיף, שני אלמנטים חשובים בהתנהלותה של כל חברה, יהיו יעדיה רבים וחיוניים ככל שיהיו. חברה שההתנהלות שלה מאופיינת בעודף רצינות, ושמונחים כמו הספק, תוצרים ויעילות הם המושגים היחידים הקיימים בשיח היומיומי של עובדיה היא חברה שעד מהרה תחווה כישלון בשל שחיקה מהירה של עובדיה. מתנות לחגים הן אם כן דרך נהדרת לשבור ולו במעט את השיגרה, ולהראות לעובדים כי מעבר להספק שלהם חשובה לא פחות למנהלי החברה גם התחושה האישית שלהם.

אלו סוגי מתנות לחג ניתן להעניק לעובדים?

התשובה לשאלה זו תלויה כמובן בגודל החברה על מספר העובדים שלה ועל התקציב העומד לרשותה.
כך למשל, מנהל של עסק קטן שמחזור ההכנסות שלו יחסית גבוה יוכל להרשות לעצמו לצאת עם עובדיו לחופשה בקלאב מד, מנהליה של חברת ענק שמעסיקה מספר רב של עובדים יוכלו לפנק אותם בתלושי קנייה ואילו בעל עסק בינוני שבשל מספר העובדים היחסית גבוה המועסקים על-ידו אינו בעל תקציב רב יוכל לרגש אותם באמצעות מארז מעוטר לחג.

 

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout