04-6380120
☎ 04-6380120
|

משלוח פרחים באינטרנט

תודות לאינטרנט הפכה אופציית משלוחי פרחים לפשוטה ונגישה לכל, לא עוד חיפוש מייגע אחר חנות פרחים הסמוכה לאזור היעד, לא עוד טיפול ארוך ומסורבל בהזמנה עצמה, כיום ניתן להיכנס אל אתר הבית של החנות, לבחור את הזר ובתוך כמה דקות בלבד לבצע משלוח פרחים לכל חלקי הארץ.

פרחים, רבותי, פרחים!

פרחים כמו דברים רבים אחרים בחיים הם עניין של טעם, יש אנשים שזר פרחי שדה יהפוך את היום שלהם למאושר, דווקא בזכות הפשטות של תשלובת הפרחים העדינים ויש הזקוקים לקלאסיות ולאפקט המרשים של זר השושנים האדומות לוהטות.

עבור אלו וגם עבור אלו ניתן להתאים את משלוחי הפרחים המושלמים, זאת באמצעות גלריית הפרחים שבאתר. בגלריה מופיעים מספר רב של זרים, כל אחד מהם שזור באופן ייחודי המשלב פרחים שונים בגוונים שונים: זרים צבעוניים, זרים בצבע אחיד, זרי ענק או זרים קטנים וסמליים.

משלוח עד הבית

אנו מבצעים משלוחי פרחים עד בית הלקוח, משלוחי פרחים בחדרה, קיסריה, זכרון יעקב ובכל יתר ישובי השרון. עלות כל משלוח מתומחרת בהתאם למרחק, ניתן למצוא את הפרטים במחירון המשלוחים.

המשלוח עוזב את החנות רק כאשר הזר שזור היטב, מוגן באמצעות מעטפת תואמת ומצוייד בכרטיס ברכה הנושא מילים מרגשות. את שעות המשלוחים על פי היעדים השונים ניתן גם כן למצוא בקלות באתר. טרם תבצעו את סגירת ההזמנה באופן סופי מומלץ מאד שתוודאו כי יש מי שיקבל את הזר מידי השליח.
שדה פרחים, חנות הפרחים שלי במרכז הארץ!

כל אחד מהזרים היוצאים במשלוח מחנויות הפרחים שלנו מותאם אמנם לשילוח מיידי אך בהחלט ניתן לשינוי על פי טעמו האישי של המזמין. מעוניינים לשדרג את הזר שראיתם בגלרייה ולשלב בו פרחים נוספים? בבקשה, רוצים להפחית פרח מסויים ולהחליפו באחר? אפשר גם אפשר.

מגוון המרקמים הטקסטורות והצבעים כה גדול וכאשר מדובר בפרחים האפשרויות הן אין סופיות לכן אנו מזמינים אתכם בהחלט לאתגר את השוזרים המקצועיים שלנו על פי טעמכם האישי.

מעוניינים לבצע משלוח פרחים לחדרה, תל אביב או קיסריה? צרו עמנו קשר ונציגנו ישמחו לעמוד לרשותכם, שדה פרחים בטלפון: 1700701012

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout