0779230508
0779230508
|

 זרי פרחים לכלה

לפני שנלמד כיצד להרכיב זר פרחים, חשוב שנדע מהו זר פרחים. זר פרחים הינו מקבץ פרחים השזורים יחדיו לצורה ספיראלית- מעגלית. הזר יכול להיות קשור בגומייה, בסרט, או בנייר עטיפה. זר פרחים הוא למעשה העיצוב הפשוט והנפוץ ביותר עבור פרחים, וניתן לראותו מעטר חנויות ובתי מגורים רבים ברחבי העולם.

לזרי פרחים שימושים רבים: הם יכולים לתפקד כזרים לכבוד יום הולדת, זרים ליום נישואים, זרי אבל, זרי תנחומים, זרי כלה, ועוד. ייחודיותו של הזר נובעת מהצירוף הייחודי של הפרחים ממנו הוא מורכב, וכן מבחירת העטיפה של הזר כולו.

סוגי זרים

כמו בכל אומנות, גם באומנות שזירת הפרחים ישנם שלושה זרמים עיקריים של זרים: זרי פרחים בשזירה קלאסית, זרים בשזירה מודרנית וזרים בשזירה חופשית. הזרים הקלאסיים מאופיינים בצדודית בצורת קונוס או ישרה, וקיימת בם חזרה על סוגי הצמח המרכיבים את הזר בכדי ליצור הרמוניה. זר מודרני יתאפיין בצדודית אנכית ומדורגת. בנוסף, הרכבת זר מודרני מחייבת לשמור על קווים נקיים ומינימליסטים בעזרת שימוש בענפים יבשים וקיפולי עלים אלגנטיים. ולבסוף הזר בשזירה החופשית שמאפשר לכם להרכיב את צירוף הפרחים בצורה המועדפת עליכם וכיד הדמיון הטובה עליכם.

כללים לשזירת זר פרחים

  1. יש לבחור מבעוד מועד את החומרים בהם נשתמש.
  2. יש למיין על משטח עבודה את הצמחים על פי קטגוריות של צבע/ צורה/ סוג.
  3. יש להכין מראש את הסרט עמו בחרנו לקשור את הזר.
  4. שזירת הזר עצמו תתבצע כאשר הזר יוחזק ביד שמאל, ובעזרת יד ימין נלקט כל פעם את הצמח הנבחר. בצורה זו יש לנו שליטה מלאה על מראהו הסופי של הזר. (לשמאליים סדר הידיים הפוך)
  5. נאחז את הזר במרכז הגבעול- בנקודה בה נרצה לקשור את הסרט.
  6. חשוב לשמור על גובה תפרחת אחיד, ולשים לב שלא ייווצרו חללים בזר.
  7. בסיום השזירה חשוב ליישר את אורכי הגבעולים. מלבד האספקט האסטטי, אורך גבעולים אחיד מסייע לצמח לינוק את המים בצורה טובה יותר.

 

שזירת זר כלה

זר כלה הוא סוג אחד מתוך המון סוגי הזרים, והוא נבדל בעיקר בשל גודלו הקטן יחסית, צפיפותם של הפרחים בתוך הזר, ואופן עטיפתם. ניתן להרכיב זר כלה מכל פרח שהוא. סוגי הפרחים הנפוצים לכלות הם ורדים, ליזיאנטוס, סחלבים ושושן צחור.

ישנן כלות שיעדיפו זר מונוכרומטי, או כזה שישמר את הקו הלבן בהן הן לבושות. כלות אחרות יחפצו בזר צבעוני שדווקא בא לשבור את הלבן. כך או כך, תוכלו למצוא או לשזור בעצמכם כל זר כלה שתחפצו בו.
הכללים לשזירת זר כלה תואמים לכללי שזירת הזרים הרגילים עם מספר תוספות:

  1. יש להקפיד להסיר כל קוץ או עלווה העלולה להכתים או לפרום את שמלת הכלה.
  2. יש להקפיד להשתמש אך ורק בפרחים שידוע כי אינם גורמים לאלרגיות מצד החתן והכלה.
  3. רצוי לקצץ את הגבעולים כמה שיותר על מנת שהזר יהיה נוח לאחיזה.

כמובן שתמיד ניתן להסתמך על שוזרי זרים מקצועיים כשזה מגיע לכלות, כדי למנוע תקלות מיותרות ביום מיוחד זה. חנויות הפרחים ישמחו אפילו לארגן לכם משלוח פרחים של זר הכלה ישירות אל אולם האירועים.

 

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout