0779230508
0779230508
|

עיצוב אירועים

להצעות מחיר 1-700-70-10-12

אנשים משקיעים מאמצים וכספים רבים בארגון אירועים חשובים בחיים שלהם. כדי שהמאמצים הללו ייראו היטב, חשוב לתת לאירוע את המעטפת הנכונה, וזה כמובן עיצוב אירועים.

אם נסכם זאת, ניתן בהחלט לומר שהחלק של קבלת הפנים באירוע יעוצב באמצעות סידורי פרחים ופנים האולם יקבל עיצוב באמצעות ציוד לאירועים, למשל אגרטלים.

עיצוב אירועים באמצעות פרחים

עיצוב אירועים באמצעות פרחים יכול להיות גם אפשרות להוזלת עלויות עיצוב, במיוחד אם יש לכם ספק שמעניק לכם מחירים הוגנים. ספק פרחים טוב מתאפיין לא רק במחיריו הזולים אלא גם בכך שיעניק לכם פרחים טריים ויפים ולא נבולים והרוסים.

אנו בשדה פרחים נשמח לספק לכם את כל מוצרי הפרחים לעיצוב אירועים מרשים ואיכותי. כמובן וכמובן לא נפספס את גולת הכותרת בחיי כל אדם ואדם: עיצוב חופה. ישנם סוגים שונים ומגוונים של עיצובי חופה, חלקם בנרות וחלקם בפרחים מלאכותיים, אך אין ספק שהחופות היפות ביותר הן אלו המעוצבות באמצעות סידורי פרחים.עיצוב מלא של חופה באמצעות פרחים זה 3 סידורי פרחים על עמודים מכל צד של העלייה לחופה, ועוד שניים המחוברים לקצות החופה למעלה. עיצובי חופות מסוג זה הן ללא ספק היוקרתיים ביותר.

פרחים אהובים במיוחד לצורך עיצוב אירועים הם ללא ספק הסיפנים, זאת בשל האורך המשמעותי שלהם המעניק להם נוכחות שאי אפשר לפספס. הפרחים הללו מופיעים בדרך כלל בלבן או באדום ולכן קל לבצע התאמה בינם לבין שאר הפריטים באולם אירועים.

עיצוב אירועים בפרחים מסוג אחר הוא סידור פרחים. סידורי פרחים ניתן לראות בדרך כלל על שולחנה של הדיילת המקבלת את פני האורחים, על הבר ולפעמים גם בפינות הישיבה בקבלת הפנים. רבים מקשטים את השירותים באמצעות סידורי פרחים קטנים, וזה מוסיף ללא ספק לאווירה.

עיצוב אירועים באמצעות פרחים ניתן לבצע באמצעות שני סוגים של עיצובים: פרחים בתוך אגרטלים או סידורי פרחים. אגרטלים יוצבו בדרך כלל במרכז השולחן, הרחק מידיהם של ילדים קטנים שלא יהפכו את האגרטל עם המים. אגרטלים מסוג זה הם בדרך כלל שקופים וארוכים, במטרה לא להפריע לאורחים.

יתרונות העיצוב בפרחים

עיצוב אירועים באמצעות פרחים אמיתיים מאפשר לא רק את היתרון של המראה שלהם, אלא גם נוסף אלמנט הניחוח שלהם. אירוע שיש בו הרבה פרחים יתאפיין בריח נעים של פרחים טריים באוויר, ואין ספק שזה מוסיף רבות לעיצוב אירועים.

עיצוב אירועים בפרחים חיים שונה מכל סוגי העיצוב האחרים. קודם כל סוג זה של עיצוב משדר יוקרה ורעננות. הפרחים הטבעיים אינם ניתנים לחיקוי וכל אחד יוכל לזהות בקלות את האוטנטיות שלהם. היות והצבעים של הפרחים הטבעיים רגועים יותר, העיצוב כולו הופך להיות הרמוני, רגוע ועדין יותר.

כשאומרים " עיצוב אירועים " מתכוונים לכל אותם האביזרים היפים שאנחנו רואים באולם ובשטח קבלת הפנים. עיצוב אירועים מתבצע בדרך כלל באמצעות אגרטלים, נרות, כדורי פרחים מלאכותיים ו… כמובן פרחים חיים.

 

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout