משלוחי פרחים בפרדס חנה מהחנות הטובה באזור 

להזמנות התקשרו לחנות 04-6380120     חיוג מחו"ל : 972-77-9230508+
 
ראש השנה כבר כאן שדה פרחים גאה להציג בפניכם את מבחר זרי הפרחים והמתנות לראש השנה הזמנות לחג

יתקבלו מקטלוג זה בלבד. אנו מאחלים חג שמח משדה פרחים

להזמנות התקשרו אלינו 1700701012 

תושבי פרדס חנה מוזמנים לבצע משלוחי פרחים היישר משדה פרחים. זרי פרחים רעננים מרהיבים וטריים שזורים על ידי מעצב זרי פרחים מקצועי. תושבי פרדס חנה מוזמנים להרשם עכשיו למועדון הלקוחות שלנו ולזכות בהטבות ייחודיות לחברי מועדון שדה פרחים.

משלוחי פרחים פרדס חנה וכל סביבתה נשלחים על ידי חנות שדה פרחים חנות הפרחים שדה פרחים נמצאת סמוכה לפרדס חנה .שדה פרחים משלוחי פרחים פרדס חנה מבצעים משלוחים לביתי מגורים ומשרדים. עלות משלוח הפרחים בישוב פרדס חנה הינו 20 שח בלבד ניתן להזמין משלוחי פרחים בפרדס חנה מהשעות 8:00 בבוקר ועד 18:00 בערב טלפונית או באמצעות מערכת האתר.

זרי פרחים בפרדס חנה

מחפשים לשלוח זר פרחים בפרדס חנה ?

הגעתם למקום הכי נכון ולמה ? מפני  שאנו חנות משלוחי פרחים בפרדס חנה נותנים את השרות הטוב ביותר באתר אינטרנט עם זרי הפרחים היפים ביותר.

הכנסו לקטגוריות ותראו סידורי פרחים המעוצבים ברמה אחת מעל כולם, סידורים משולבים בפרחים טריים במגוון צבעים. גם למשלוחי הפרחים המתבצעים באזור פרדס חנה משלבים יחד עם הזרים יינות , שמפניות, שוקולדים, ושאר מתנות כתוספת למתנה.

זרי כלה בפרדס חנה

מתחתנים ? זרי כלה ייחודיים באתר שדה פרחים ניתן להזמין זר כלה ולשלוח בפרדס חנה עד לפתח ביתכם או מקום האירוע . כמו כן שדה פרחים מעצבים ארועים בפרדס חנה גני ארועים כמו אגדת שדה בפרדס חנה. ניתן להזמין זרי פרחים לשולחנות וסידורי פרחים לחתונה עיצוב חופות ועוד .


עציצים

עציצים יכולים לקשט גם את הבית וגם את המשרד, גם בעציצים ניתן לשלב כמה סוגי צמחים יחדיו. תוות האתר שמח לייעץ באמצעות הטלפון או במייל על שילובי הצמחים הנכונים לכם והנכונים לצמח.


אירוע, חתונה או בר מצווה בפרדס חנה?

אנו בשדה פרחים נעצב לכם את האירוע אם זה באמצעות זרי כלה, עיצובי חופה ושולחנות ,קישוטי רכב מיוחדים ועוד. אם האירוע נמצא ביישוב פרדס חנה או בסביבתה הינכם מוזמנים להתרשם ולהזמין פרחים לאירוע שלכם . לקוחות הנרשמים למועדון הלקוחות של אתר שדה פרחים מקבלים 10% הנחה קבועה על כל הזמנה .ההרשמה למועדון הלקוחות הינה קצרה וללא תשלום.

חיפשתם פרחים פרדס חנה ? הגעתם למקום הנכון, אין צורך בחנות פרחים בפרדס חנה  אנו בשדה פרחים מבצעים משלוחים באיזור פרדס חנה. פרחים פרדס חנה זה אנחנו! כי אנחנו חנות פרחים הנמצאת במרחק נגיעה מפרדס חנה ועלות המשלוח מאיתנו לפעמים יותר זולה מחנות פרחים שנמצאת בתוך פרדס חנה.

כתובתינו : שדה פרחים ר"ח נחלת ז'בוטינסקי 25 בנימינה גבעת עדהטלפון להזמנות:
1700-70-10-12
חיוג מחו''ל 972-77-9230508+

רוצים שנתקשר אליכם?