0779230508
0779230508
|

כיצד לבחור עציץ מתנה ?

עציץ הוא קלי קיבול המתאים לגידול צמחים ובעיקר צמחי בית.

ברב העציצים ניתן למצוא חור או מספר חורים קטנים בתחתית העציץ לניקוז המים כאשר מתחת לעציץ מניחים צלחת, ובעזרת החורים, המים מתנקזים לצלחת והצמח יכול לינוק אותם באמצעות שורשיו.

המגוון של עציצים הוא עצום, ניתן להשיג עציצים בגדלים שונים, מחומרים שונים ועם מבחר גדול של פרחים וצמחים אחרים.: עציץ יכול להיות עגול, עשוי מחרס המעניק לו מראה עתיק, או לחלופין, צבעוני מפלסטיק בסגנון מודרני.

כיצד אם כן נוכל בחור עציץ עם צמח מתאים?

ראשית כדאי להביא בחשבון את טעמכם האישי גם אם מדובר בעציץ עם צמח בית מתנה לחבר, מכר, עמית לעבודה או משפחה, וכמובן גם את תנאי המחייה בבית ביעד של העציץ (או המשרד או כל מקום אחר בו העציץ קרוב לודאי ישהה), הכוללת למשל את מידת החשיפה לאור. בדקו אלו צמחים מתאימים לתנאי המחייה ולפי תנאים אלה בחרו צמח מתאים.

שנית, כדאי להחליט על הגודל המוקצב לעציץ – אם מדובר בפינה של משרד, עציץ גדול ומרשים כמו קנציה או עציץ דיפנבכיה יכולים להתאים.

עציץ מוסיף המון לסגנון העיצובי של חדר, הוא משרה על אנשים נינוחות, מוסיף לצבעוניות ויוצר אווירה ביתית, ולכן בבתים ובמשרדים רבים נוהגים להחזיק עציצים.

אם אתם מחפשים תוספת למדף בסלון ביתכם, בוודאי תעדיפו עציץ קטן וצבעוני. עציץ ירוק הוא בעל מראה יותר סולידי מאשר עציץ צבעוני.

אחד מהצמחים הפופולאריים מקרב הקבוצה הצבעונית הוא הסחלב הזוגי. צמח זה משמש כמתנה רומנטית נפלאה וגם כתוספת מעניינת לכל חלל.

עציצים וצמחי בית בפנג שוואי

אם אתם מחפשים עציצים שיש להם משמעות או סימבוליות מסוימת, קיימת קבוצה גדולה של צמחים המשמשים בפנג שוואי מתוך אמונה שהם יוצרים איזון אנרגטי בחדר המביא לשינויים חיוביים בחיינו.

בקבוצה זאת ניתן למצוא את הלאקי במבוק המפורסם, שמאמינים כי הוא סגולה מיוחדת למזל וברכה, במיוחד כאשר מעניקים אותו במתנה.

דוגמאות נוספות לעציצים בעלי תכונות מיוחדות הם בוסנאים: עץ הכסף, עץ האושר, או עץ האהבה. כעת נותר לכם להחליט מה אתם מבקשים לאחל למישהו מיוחד או לעצמכם, ולהעניק לו עציץ מתאים.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מגלריית הצמחים שלנו, ולקרוא את המדריך הקצר לטיפול בצמחי בית שיעזור לכם לשמור על הצמח בריא ורענן.

 

 

כנסו עכשיו לקטגוריית העציצים שלנו

 

ובחרו לעצמכם את העציץ שלכם

 

 

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout