0779230508
0779230508
|

פרחים תמיד היו הדרך האולטימטיבית להבעת רגשות. יופיים של הפרחים והדרם הפכו אותם מאז ומתמיד למשהו שנותנים כאשר רוצים להביע רגש מסויים.

כידוע לכולם, פרחים קשורים קשר עתיק יומין עם אהבה, כאשר אוהבים האינסטינקט הראשוני שלנו הוא לשלוח זר פרחים מהודר כאשר כיום משלבים גם כרטיס ברכה אישי להבעת הרגש בצורה פרטנית יותר.

אם גבר מביא לאהובתו זר פרחים הוא אינו צריך כרטיס ברכה או מילים מיותרות, הרגש ברור והפרחים עושים את עבודתם נאמנה מבלי שנצטרך להוסיף ולו מילה אחת מיותרת.

אותו הדבר נכון גם לצער, שום דבר לא אומר אני מצטער או אני מצטערת כמו זר פרחים איכותי, טרי ורענן, יש לציין שאפילו בזמן אבל נהוג להשתמש ברפרחים כסמל להבעת הצער.

פרחים לאירועים הם גם דרך להבעת רגש. כיום נהוג להניח פרחים על כל שולחן באירוע , אם באגרטל, עציץ יפה ואפילו בספוג פרחים מיוחד עך מנת להביע את השמחה ולהפוך את האירוע למלא יותר.

מקומם של הפרחים בחיינו הוא מובטח וגדול מאי פעם.

לכל זר פרחים ישנה משמעות, השילוב והצבעים הייחודיים קובעים בדרך כלל את הרגש המובע בעזרת זר הפרחים. נכון לציין שישנם אפילו אלה שנותנים פרח יחיד או מספר פרחים מאותו הסוג (למשל זר ורדים) על מנת להעצים את הרגש בעזרת מינימליזציה.

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout