04-6380120
☎ 04-6380120
|

משלוחי פרחים לראש השנה

תקופת החגים או-טו-טו בפתח, וזוהי הזדמנות נהדרת להעניק זר פרחים. בראש השנה אנחנו מוזמנים לארוחות משפחתיות רבות, או מזמינים אלינו קרובי משפחה וחברים, ומכאן שניתן לראות כיצד עולה הביקוש לזרי פרחים דווקא בתקופה זו. זרי פרחים או סידורי פרחים הפכו לחלק בלתי נפרד מהווי החג, וניתן לראות אתם מעטרים כל שולחן בערב מיוחד זה.
משמעות הענקת הפרחים בראש השנה
נתינת פרחים לכבוד ראש השנה מצטרפת פעמים רבות לברכה אותה אנו רוצים לאחל לקרובים אלינו: "שתהיה שנת פריחה", "שנה מלבלבת", "שתהיה שנה מתוקה כדבש", ועוד.
רבות מחנויות הפרחים מציעות מארזים ייחודיים לראש השנה. בינהם תוכלו למצוא שילובי רימונים, תפוחים ותמרים השזורים בתוך הזר, מארזים מיוחדים של פרחים לראש השנה וצנצנת דבש, סידורי פרחים המשבצים גם ברכות ואיחולים, ועוד.
היערכות לקראת החג
מומלץ להיערך מראש לקראת הזמנת זר פרחים בראש השנה, מאחר והביקוש בתקופה זו לרוב עולה על ההיצע, ולקראת כניסת החג יכול להיות שתיוותרו ללא זר אם לא תזמינו מראש. לכן, יש להתקשר אל חנות הפרחים הקרובה אליכם, או אל חנות מומלצת אחרת כשבועיים לפני החג, ולהזמין זר לערב ראש השנה.
במידה ורכשתם זר לראש השנה, והוא הגיע מוקדם ממועד האירוע, מומלץ לטפל בו כראוי בל ינבל טרם תחילת האירוע עצמו. לטיפים בנושא שמירה על זרי פרחים, לחצו כאן.
משלוחי פרחים בראש השנה
פעמים רבות נבצר מאיתנו להיות נוכחים בארוחה אליה הוזמנו. בין אם זה בגלל שהוזמנו כבר לארוחה אחרת, בין אם זה בגלל שאנו נמצאים בחו"ל, או בגלל כל סיבה שלא תהיה. ישנו פיתרון פשוט להגיד למארח כי לא שכחנו אותו, וכי הוא חשוב ויקר לנו- לשלוח אליו פרחים בחג.
משלוחי זרים לראש השנה משמחים כל נפש, ויזכו אתכם בשבחים רבים גם מצד המארח וגם מצד אורחיו.
שתהיה לכולנו שנת פריחה!
חג שמח!

 

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout