04-6380120
☎ 04-6380120
|

משלוחי פרחים טו באב

יום האהבה מתקרב אלינו בצעדי ענק! אם עדיין לא החלטתם כיצד להפתיע, לפנק ולרגש את אהוביכם, או אפילו אם כבר רכשתם מתנה- כדאי שתשקלו להוסיף גם זר פרחים ליום האהבה.
לכבוד יום האהבה היהודי-ישראלי, הלוא הוא ט"ו באב, ריכזנו עבורכם מספר עובדות על זרי פרחים לט"ו באב, ועל פרחים בכלל.
משמעות הפרחים ביום האהבה
יום האהבה הוא היום בו נרכשות כמויות הפרחים הגדולות ביותר בארץ ובעולם כולו, ולא בכדי. יום האהבה הוא היום בו כל זוגות האוהבים שוכחים לרגע מכל צרותיהם ולחציהם, ונותנים את הבמה לאהבה ולתשוקה. כמו הפרחים, גם זוגות האוהבים מייחלים ביום זה לפריחת אהבתם.
הפרחים הפופולריים ביותר ביום האהבה
הפרח הנמכר ביותר ביום האהבה הוא הורד. הורד מסמל חיבה בתרבות האנושית, וצבעו האדום מתחבר לתחושות כמו תשוקה, אהבה וחום.
ואם הורד נחשב ל"למלך של יום האהבה", הרי שהליזיאנטוס הוא ה"נסיך" שלו. פרחי הליזיאנטוס הפכו לנחשקים ונמכרים בעיקר עם העלייה הרוסית לארץ. האוליגרכים הרוסים מרבים לקשט את חדרי האחוזות שלהם בפרחי ליזינטאוס, וראים בהם סמל להבעת אהבה, כבוד ויוקרה.
ייצוא הפרחים מישראל
ישראל נחשבת למעצמה של ייצור פרחים בהיקף של מעל 20 מיליון אירו בשנה. ייצוא הפרחים נעשה בעיקר למדינות אירופה וארצות הברית. בחוץ לארץ, נמכרים הפרחים במחיר גבוה יותר מאשר בישראל, וזאת בניגוד למוצרי המזון המיוצאים לחו"ל. באנגליה לדוגמה, ורד בודד יעלה כ20 שקלים, בעוד בישראל הוא נמכר במחיר של 7 שקלים בלבד.
הענקת פרחים ביום האהבה
טקס הענקת זרי פרחים ביום האהבה נפוץ לא רק אצלנו בישראל בט"ו באב, אלא הוא חובק עולם. גם במדינות אירופה, אסיה, ארצות הברית, וביבשת אוסטרליה, נוהגים האוהבים להעניק זה לזה פרחים ביום האהבה כמחוות אהבה אמתית וכנה.
הצטרפו גם אתם אל מילוני ומיליארדי זוגות האוהבים, והעניקו מתנה פורחת ומלבבת מליבכם ללב אהוביכם.

חג אהבה שמח!

 

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout