0779230508
0779230508
|

פרחים בישראל

מיהם הלקוחות המבצעים באופן תדיר משלוח פרחים לקיסריה או משלוח פרחים לעיר באר שבע? הרצון לבודד את הלקוח הפוטנציאלי של חנויות הפרחים הינו מורכב, זאת משום שקניית פרחים יכולה להוות אקט בכל כך הרבה נסיבות, שמחות ועצובות, רומנטיות או אחרות.

בכדי להתמקד בלקוח יש הביט על השוק מקרוב ולהכיר אותו היטב. שוק הפרחים בישראל עבר לא מעט טלטלות בעשורים האחרונים. היו שנים בהם הוא נחשב לשוק יציב ורווחי מאד ושנים בהם עננים של פשיטת רגל ריחפו מעל ראשם של החקלאים בענף. על אף התנודות קיימות בישראל מעל אלף וחמש מאות חנויות פרחים המספקות זרים, עציצים ומתנות פרחוניות המתאימים לכל אירוע ובעזרת שירותי משלוחים מגיעים לכל פינה בארץ.

קהל היעד של שוק הפרחים בישראל

קשה לסווג את קהל היעד של שוק הפרחים ולתחום אותו תחת קטגוריה מצומצמת בעיקר משום שמדובר בקהל מגוון יחסית. עם זאת ניתן לומר כי הקהל הגדול של רוכשי הזרים הינו צעירים ומבוגרים בגילאי 30 עד 60, הרוכשים פרחים בתדירות גבוהה יחסית ורואים בזר פרחים מתנה אולטימטיבית לכל אירוע ובשלל נסיבות.

בעלי חנויות פרחים מספרים כי ישנה בעשור האחרון התעוררות של ממש בקרב צעירי ארצנו לגבי קניית זר פרחים כאקט של חיזור, בדיוק כמו הסבים שלהם אי שם בשנות השישים והשבעים, בזמן שזר פרחים נחשב להצהרת האהבה הגדולה מכולם.

ישנן לא מעט משפחות שאינן מוותרות על פרחים טריים וריחניים שיעתרו את הבית לקראת השבת. קהל היעד של זר הפרחים לשבת הוא לרוב קהל דתי או מסורתי אך לא בהכרח. בירושלים למשל מכירות הפרחים לקראת סוף השבוע ובעיקר ביום שישי עולות באופן משמעותי, אך הנתון הזה תופס לגבי יתר הערים הגדולות בארץ.

משלוח פרחים קיסריה

מה עושה מי שאינו מתגורר בעיר גדולה ואינו נמצא במרחק הליכה אל חנות הפרחים המקומית? עבור אלו פתר האינטרנט את הבעיה בקלות יחסית. כיום קהל היעד של זרי הפרחים מכיר היטב את חנויות הפרחים הווירטואליות ומבצע הזמנות בקלות וביעילות דרך האתר.

הקלדה פשוטה של צמד המילים פרחים קיסריה תוביל את הלקוח ישירות אל החנות הקרובה למקום מגוריו, בחירת הזר והתשלום המקוון אורכת דקות בודדות וכבר משלוח פרחים לקיסריה יוצא אל הדרך.

 

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout