0779230508
0779230508
|

 זר פרחים לכלות

זר פרחים לכלות אינו זר פשוט ובנאלי כמו הזרים המשמשים לעיטור הבית, מדובר אלמנט חשוב ביותר שבלעדיו מראה הכלה אינו שלם, אביזר משלים לכל דבר שחייב להשתלב בצורה מושלמת עם ההופעה הכללית של הכלה ביום החתונה, יש בו אמירה אופנתית ואומנותית והוא זה שמעניק את הטוויסט הייחודי ואת נגיעת הצבע בתוך כל הלבן לבן הזה.

לבחור את זר הכלה המושלם

בשלב בחירת זר פרחים לכלות יש לשמור מכל משמר על מספר כללי ברזל, רובם מוכרים לנו אך משום מה הם אינם מובנים מאליהם בחנויות הפרחים ולכן מוטב שתזכירו אותם לשוזרים ולעובדי החנות טרם ביצוע ההזמנה או הרכישה.

ביצוע הזמנה מוקדמת

עוד לפני שנעבור לחלק האומנותי של בחירת העיצוב או סוג הפרחים נזכיר לכם לבצע הזמנה מוקדמת ככל שניתן. חנויות הפרחים בהם עובדים שוזרים מקצועיים אינם חובבי הפתעות והם ישמחו לעצב עבורכם זר מושלם בתנאי שתבצעו הזמנה כשבועיים מראש, פרק זמן שיאפשר להם להזמין את הפרחים האהובים על הכלה ולשזור את הזר הייחודי שלה בנחת.

שזירה מקצועית וקטלוג תמונות

 בחירת זר כלה מעוצב מתאפשרת רק באמצעות תמונות ובהן דוגמאות שזירה עדכניות. היכנסו לקטלוג המקוון או לאלבום התמונות שבחנות ובחרו את העיצוב האהוב עליכן. וודאו כי את ביצוע ההרכבה והשזירה מבצעים ביום החתונה שוזרים מקצועיים בלבד. אינכם רוצים להסתכן בזר מתפרק לאחר שעת צילומים או ריקוד קטן ראשון.

עיצוב ופרחים

 על טעם וריח באמת שאין מה להתווכח, כל זר כלה מעוצב אחרת ובהתאם לרוח הכלה, לאופי שלה וכמובן לשמלה ולנעליים אותם היא לובשת ביום החתונה, המקפידות להמהדרין יתאימו את הזר אפילו לגווני האיפור שלהן. בחרת בשמלה לבנה ונעליים לבנות אך האודם שלך אדום אש, זר פרחים של שושנים אדומות ישלים אותו להפליא.

תכונות האופי של הכלה ישמשו לא פעם כרקע בסיסי לבחירת הזר, כלות עדינות הבוחרות במראה בובתי ביום החתונה למשל נוטות לבחור זרי וורדים עדינים ובהירים או ליליות דווקא. כלות דומיננטיות יותר המעוניינות לשוות לעצמן מראה בולט וססגוני יבחרו בזרים ובהם פרחים בגוונים בולטים, צבעונים, נוריות, אדמונית וכדומה בגווני כתום, אדום, סגול ועוד.

כלות המעוניינות להעניק למראה שלהן באמצעות זר הכלה טוויסט אקזוטי בוחרות בפרחים שכיחים הרבה פחות, לדוגמת פרח הסחלב המרהיב ביופיו, שהפך בשנים האחרונות לטרנד לוהט בקרב כלות ברחבי הארץ. הסחלב המרשים אינו עומד זקוף בזר קונבנציונלי אלא נשפך לו באלגנטיות מידה של הכלה ומשדר אצילות ייחודית.

תוספות יפות לזרי כלה

רוצות להוסיף אלמנטים נוספים לזר, בקשו מהשוזרים לשלב בו אבנים יפות, חרוזים או דמוי פנינים למראה טיפות רטוב. מעוניינות ללכת עד הסוף? המילה האחרונה בעולם זרי הכלה הוא צמיד פרחים הקשור אל היד במראה כדור פריחם המשחרר את הצורך לשאת את הזר, כך גם תיק שזור מפרחים או אפילו מניפת פרחים ססגונית.

על טריות ולכלוך, רגע לפני שבירת הכוס

טיפ חשוב ואחרון בבחירת זרי פרחים לכלות, אל תתפתו לנחות בחנות הפרחים בשעות הבוקר, אספו את הזר מאוחר ככל האפשר על מנת שהטריות שלו תישמר ומראה הזר לא ייפגע. כמו כן וודאו כי האבקנים (בעיקר במקרה של פרחי לילית, סחלב, שושן צחור וכדומה) הוסרו לחלוטין מהזר וכי אין חשש כי הוא ילכלך את שמלת הכלה.

שדה פרחים, לשרותכם!

זקוקים לעזרה בבחירת זר פרחים לכלות?

צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,

"שדה פרחים" בטלפון: 1700701012

 

 

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout