0779230508
0779230508
|

סידורי פרחים

במזרח זכו סידורי הפרחים למעמד עליון, בעיקר ביפן בה הפכו את השזירה לאומנות בעלת ערך מיוחד אותה לומדים שנים רבות עד לשלמות. היפנים מכנים את אומנות השזירה הייחודית שלהם "איקבנה" ומעניקים לה מקום של כבוד בכל חדר בבית ובכל יום בשנה.
גם במערב תפסו סידורי הפרחים מקום מרכזי בתרבות, צבעי הפרחים וגווניהם זכו אז וגם כיום לסמל את קשת הרגשות והתחושות שלנו, בני האדם, אהבה, געגוע, ביישנות, הוקרת תודה ועוד. עם השתרשות המנהגים התרבותיים השונים המתקשרים למחזור החיים המערבי השתלבו גם סידורי פרחים שונים, בימים של אבל חלילה וגם בימים של שמחה.
סידורי פרחים הם הרי חלק בלתי נפרד מחתונות, אירועים משפחתיים אחרים, כנסים, טקסים פורמליים שונים, ימי הולדת, דקורציה של מקומות ציבוריים כמו לובי של מלון, משרדים גדולים, פירמות וחדרי ישיבות ועוד.

סידורי פרחים למתנה

בחירתו של סידור פרחים כרוכה בתשומת לב לפרטים. יש לקחת בחשבון את הכלי בו נוצר הסידור, סלסילת קש, אגרטל או קערת זכוכית למשל. לבחור את סוגי הפרחים הנשזרים להם יחד ואת הגוון המוביל אותם. יש לבחור גם את סוג השזירה, עיצוב לגובה או לרוחב, בצורה מעוגלת או בקו אנכי.
סידור פרחים אינו חייב להיות גדול מאד ועמוס בפרחים שונים, הוא בהחלט יכול להיות מושפע מהאיקבנה היפנית ולכלול פרטים בודדים של פרחים ועלים היוצרים יחד סידור בעל זרימה ייחודית המעניק לכל אחד מן האלמנטים מקום מרכזי.
כאשר מחפשים מתנה ייחודית באמת שתשמש גם לדוקורציה וגם לפינוק אפשר בהחלט להזמין סידור המשלב פרחים ופירות יחד, סידור שכזה ניתן להציב בחדר בו מתקיים מפגש מיוחד כך שהקהל יוכל להתכבד בפירות וליהנות מיופיים של הפרחים.

סידורי שולחן

סידור מרכז שולחן הינו אחד הפופולריים והמבוקשים ביותר, סידור שכזה הופך כל שולחן עליו הוא מונח ליוקרתי ומעניק לו נופך אחר. בעזרת בסיס עמיד ויציב נשזרים להם הפרחים אלו לאלו, נרקמים בהרמוניה ויוצרים תנועה ייחודית המורגשת בזכות העיצוב.
חשוב לדאוג שסידורי הפרחים של מרכזי השולחן יתכתבו עם יתר האלמנטים הדקורטיביים שבחלל. משמע, בחירת סוג הפרחים, גוון הצבע שלהם וגם אופי השזירה של הסידור חייבים להיות מתואמים עם מפות ומפיות הבד של השולחן, עם הווילונות שבחדר, עם כלי ההגשה והאוכל שבהם תוגש הארוחה וכו´.

סידורי זיכרון

לצערנו הרב המוות הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, הוא מפתיע וגורם לנו לא מעט כאב. הדרך שלנו להתמודד עם הצורך לחלוק את רגשות הצער והכאב שלנו עם אדם אבל מובעת באמצעות סידור פרחים ייחודי. לרוב מדובר בסידורי פרחים עגולים בצבעי פסטל עדינים כאשר בלב העיגול ניתן לחבר פס של בריסטול עם מילות השתתפות או שם השולח, "בית הספר..", "עיריית..", "משפחת כהן.." וכדומה.

שדה פרחים, ככה זה כשאוהבים

אנחנו בשדה פרחים אוהבים מאד את מה שאנחנו עושים, צוות החנות מתעורר מדי בוקר ליום חדש בו עוסקים כולם בשזירת סידורי פרחים, מכירת זרים, עציצים ומתנות לאנשים אהובים, בעיצוב פרחים לאירועים ובעיצוב זרים ייחודיים לכלות ביום המרגש בחייהם.
רוצים ליהנות ממקצועיות בלתי מתפשרת, מפרחים באיכות מדהימה ומשירות אישי לאורך כל הדרך? צרו עמנו קשר ונשמח לבצע עבורכם שזירה ועיצוב של סידורי פרחים לכל מטרה ולכל יעד.
חייגו כעת, נציג שדה פרחים ממתין לכם בטלפון: 1-700-70-10-12

 

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout