0779230508
0779230508
|

כל מה שרציתם לדעת על משלוחי פרחים

מתי כדאי להזמין זרי פרחים?

את זר הפרחים אותו אתם מבקשים לשלוח לאמא, לאהובה, למקום העבודה או לבית מומלץ ביותר לשלוח כאשר אתם יודעים בוודאות שיש מי שיקבל אותו ישירות מן השליח. שליחי החנות מתרוצצים בין עשרות בתים ועסקים מדי יום וקווי החלוקה אינם תמיד עולים בקנה אחד עם התזמון שלכם. לכן בצעו את ההזמנה בשעה מוקדמת והבהירו לנציג השירות בדיוק באילו טווחי שעות אתם מעדיפים את המשלוח.

האם הפרחים אותם שוזרים הינם טריים ואיך ניתן לזהות זאת?

הפרחים הנשזרים בזרי הפרחים של חנויות הפרחים האיכותיות טריים ביותר. רובם אף נקטפו שעות אחדות טרם השזירה ומגיעים מאזור השרון בו הם גדלים. את טריות הפרחים ניתן לאמוד בקלות, הביטו בעלי הכותרת, עליהם להיות סגורים עדיין, מתוחים ומבהיקים, כך גם לגבי הגבעול הזקוף וחיוניות העלים. זרי פרחים שאינם טריים מריחים לא טוב ומראה הפרחים עייף ונבול.

אילו פרחים ניתן לשלב יחד?

כל פרח שתבחרו וקיים באותו היום במלאי החנות. הזמנה של פרח ספציפי שאינו קיים חייבת להתבצע בהתראה גדולה מראש. צוות שוזרים מקצועי מעניק טיפול אישי ייחודי לכל זר וזר. הפרחים נאגדים יחד עם אלמנטים עיצוביים אחרים ההופכים אותם ליפים ומרשימים.

אילו אופציות ישנן מלבד זרי פרחים?

המעוניינים לשדרג את משלוחי הפרחים יכולים להוסיף בקבוק שמפניה, דובון פרווה או שוקולד מתוק.

כמה זמן לוקח לשליח להגיע אל נקודת היעד?

השליח מקבל קו חלוקה יומי ומטפל בכל זר בהקפדה יתרה. משלוחי הפרחים יוצאים לנקודות יעד שונות ולכן טווח השעות משתנה. יש להגדיר לנציג השירות את הטווח האידיאלי מבחינתכם ולדאוג כי מישהו יקבל את המשלוח מידיו של השליח.

האם ניתן להזמין דרך האתר מבלי לבצע שיחה טלפונית?

כן. ניתן לבצע כיום הזמנה של זרי פרחים הכוליים גם משלוחי פרחים לכל נקודת יעד באמצעות תהליך הזמנה פשוט ומקוון. ניתן לבחור את זרי הפרחים בגלריית האתר, לשלם באמצעות כרטיס אשראי או פיי פאל ולקבל קבלה אל המייל. לבחור את שעות המשלוח, להכניס פרטים נוספים וזה הכל. פשוט, נוח ויעיל.

 

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout