0779230508
0779230508
|

זרי פרחים לחתונה

יום כלולותייך זהו אחד הימים המיוחדים ביותר בחייך. מעבר למשמעות טקס הנישואים, בו את למעשה מבטיחה ומתחייבת להקים משפחה ובית חדש בישראל, זוהי הפעם הראשונה (לרוב הנשים) בה את צריכה להתמודד עם הפקת אירוע בסדר גודל שכזה.
זה לא סוד שרוב האירועים נראים פחות או יותר אותו הדבר. גם אם שכרת חברת הפקות המספקת אטרקציות מיוחדות לחתונה, סביר להניח שהאטרקציה נראתה עוד קודם לכן..
אחת הדרכים, אם כך, לייחד את האירוע שלך מחתונות אחרות טמונה ביכולת לעצב את גן האירועים או אולם האירועים בצורה שטרם נראתה. תוכלי לעשות זאת בעזרת סידורי פרחים מרשימים.

סידורי פרחים לחתונה

ישנו מגוון רחב של סידורי פרחים לחתונה. סידורי זרי פרחים למרכז השולחן, סידורי פרחים לחופה, סידורי פרחים לקבלת פנים, וכמובן- זרי כלה. כל סידור שכזה מתאפיין בצורה מעט שונה מבחינת גודל הסידור ואופיו, אך למען מתן תחושה הרמונית ועקבית לאירוע, חשוב לשים לב שכל סידורי הפרחים בחתונה ידברו באותה שפה.

סידורי פרחים לקבלת פנים

כאן היינו רוצים לתת דגש על הערכים אותם אנו רוצים להעביר באירוע החתונה שלנו. במידה וחשוב לנו להביע עושר לדוגמה- נבחר בסידורי פרחים גבוהים, גדולים ומרשימים, המורכבים משושן צחור, או סחלבים. אם מטרתנו היא להביע את הרומנטיקה, נבחר סידורי פרחים לקבלת הפנים המורכבים מורדים ושושנים, ונשתדל לשלבם בהרמוניית הצבעים אדום- ורוד- לבן.
חשוב לזכור כי קלת הפנים היא הדבר הראשון שרואים המוזמנים, והיא עשוייה לתת את הטון לאירוע כולו. על כן, חשוב לבחור סידורי פרחים בהתאם.

סידורי פרחים לחופה

טקס החופה הינו לב האירוע ולב המעמד מבחינת הזוג המאושר. בטקס החופה, אתם מתחייבים למעשה לחייכם המשותפים יחדיו. חשוב לבחור סידורי פרחים שישתלבו בטקס, אך לא יעפילו על הטקס עצמו.
ניתן לבחור בזרים בצבע החופה (לבן או שמנת) שיתפקדו כטקסטורה נוספת בלובן החופה, או זרים קטנים וצנועים שישתלבו בשביל המוביל אל החופה. אחת הדרכים הייחודיות ביותר להיעזר בסידורי פרחים לקישוט החופה היא לבנות חופה שלמה מפרחים קטנים ולבנים.

סידורי פרחים למרכז השולחן

עבור אורחים רבים, זמן הארוחה הוא הפרמטר הקובע להצלחת האירוע. אך מה שלא הרבה יודעים הוא שלעיתים לא מדובר דווקא בטיב האוכל, אלא בסידורי הפרחים במרכז השולחן שנותנים את הטון לארוחה כולה.
סידורי פרחים צנועים ואלגנטיים שישרו אווירה רגועה, ינעימו את זמן הארוחה עבור המוזמנים, ויאפשרו להם לאכול ברוגע בשלווה ולהינות יותר מזמן הארוחה.
אחד הסידורים המומלצים זהו סידור מרכז שולחן נמוך מסחלבים, שיאפשר לאורחים גם להינות מיופיו של פרח ייחודי זה, וגם לראות את היושבים מסביב לשולחן בזמן האוכל.

זרי כלה

זר הכלה הינו סידור הפרחים החשוב ביותר בערב זה. כמו שכולנו יודעים, מצב רוחה של הכלה משפיע על האירוע כולו. כלה מאושרת תשרה אווירה שמחה וטובה על כלל המוזמנים.
על כן, חשוב שזר הכלה יהיה לטעמה הבלעדי של כלת האירוע. בנוסף, יש לשים לב כי בבואך לבחור את זר הכלה הייחודי עבור יום חתונתך מבין המגוון הרחב של זרי הכלה המוצעים, לתת תשומת לב מיוחדת לכל רגישות הנובעת ממגע עם הפרח. ישנן בנות הרגישות לסוגים מסויימים של פרחים, ואיך רוצה לפתח אלרגיה ביום המיוחד בחייך.

 

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout