0779230508
0779230508
|

איזה סוגי פרחים ניתן להשיג בחנויות הפרחים בארץ?

אקלימה של מדינת ישראל מתאפיין בימים רבים של שמש ובלחות גבוהה יחסית באוויר. תנאים אלו אידיאליים לגידול פרחי נוי, וזהו גם הנתון שהופך אותנו ליצואני פרחים מובילים בעולם. השוק הישראלי רווי בסוגי פרחים שונים, וזה מאפשר לכל אחד ואחד מאיתנו ליהנות מבתים יפים וריחניים יותר. פרט לכך, עיצוב בפרחים חיים מקובל ואופנתי במגוון תחומים, בין אם בעיצוב אירועים, ובין אם בעיצוב בתי מלון או מסעדות. להלן נמנה כמה סוגי פרחים נפוצים במיוחד בישראל. לידיעתכם, בכל מה שקשור למשלוחי פרחים אנו לא מתפשרים, כל סוג של פרח שתבקשו מאיתנו אנו נשתדל תמיד להשיג עבורכם. הכל בשביל שיקירכם יחייכו!

סוגי פרחים – גרברה

אחד מסוגי פרחים הנפוצים יותר בארץ הוא פרח הגרברה. זהו פרח גדול ופשוט במבנה שלו, אך לא במראה שלו. הצבעים הנפוצים ביותר של פרח הגרברה הם: בורדו, כתום, ורוד, צהוב ולבן. אלו הם צבעים בולטים מאוד המושכים תשומת לב רבה, ואם נוסיף לכך את הגודל של הפרח, נקבל תוצאה של פרח עם נוכחות, שלא ניתן לפספס אותו.

סוגי פרחים – לילייה

צבעי הלילייה מגוונים למדי, שכן סוגי פרחים אלו מופיעים בצבע לבן, ורוד, צהוב, וכתום. הלילייה יכולה לשמש בזרי פרחים סולידיים וקלאסיים, כמו גם לקשט זרים אביביים ושובבים, הכול תלוי בצבע הלילייה שתבחרו.

סוגי פרחים – סיפן

זהו פרח השייך למשפחת האירוסים, ואחת התכונות הבולטות ביותר שלו היא גובהו התמיר. תכונה זו הופכת את הפרח הזה לאהוב במיוחד על מעצבי האירועים. אירועים, כידוע, מתקיימים בחדרים גדולים מאוד, ולכן יש צורך בפרחים שיבלטו מכל פינה. הסייפנים בהחלט עונים לדרישה הזו. סוגי פרחים אלו אינם זקוקים לשום השלמה, והם ירכיבו זר נפלא גם ללא נוכחותם של פרחים נוספים.

סוגי פרחים – ציפורן

פרח זה קטן יחסית בגודלו והצבע שלו יכול להיות אחיד או משולב בשני צבעים. הציפורן מגיע בדרך כלל בצבעי אדום, ורוד ולבן ויש גם פרחים לבנים, שהקצה שלהם צבוע באדום. פרח זה הוא מבין הפרחים הראשונים שבויתו, והוא מככב בזרי פרחים בכל העולם מזה עשרות רבות של שנים. לציפורן יש משמעויות דתיות רבות, הן בתרבויות הפרה נוצריות והן בדת הנוצרית כפי שהתפתחה באירופה. פרח זה אמנם אינו גדול, אך עוצמתי במראה שלו ובמשמעויותיו השונות. פרח הציפורן משמש בדרך כלל בזרי פרחים צנועים ולא ראוותניים.

סוגי פרחים – סחלב

זהו פרח קשה לגידול, זאת בשל דרישות קפדניות של תנאי גידול המתאימים לו. עובדה זו, בתוספת המראה העדין והמיוחד שלו, הופכים אותו לפרח יקר ויוקרתי. סחלבים יכולים להתאים את עצמם לתנאי מזג אוויר שונים ולכן ישנו מגוון רחב של מיני סחלבים. כל סוג של סחלב זקוק לתנאי אקלים מסוימים, ואם רוצים לגדל אותו בבית, צריך להקפיד על התנאים המתאימים במיוחד לסוג הסחלב שלכם. גבעול הסחלב דק מכדי לשאת את משקל הפרח, ומסיבה זו פרחים אלו נשפכים ולא עומדים. עובדה זו הופכת את הסחלב למתאים לזרי כלה.

סוגי פרחים- ורד

הורד מגיע בשלל צבעים ומינים, ביניהם נמצא ורדים לבנים, ורודים, כתומים, וכמובן הוורדים האדומים. מבחינה תרבותית נחשב הורד לפרח המזוהה ביותר עם הרומנטיקה והאהבה. בתחום הרפואה נוכל למצוא את הורד כיעיל נגד דלקות אוזניים ועיניים, כאבי ראש, בעיות עיכול, כאבי רחם, דלקת ריאות והורדת חום. ניתן להרכיב זר רומנטי המכיל אך ורק ורדים.

סוגי פרחים- שושן צחור

השושן הצחור הוא פרח שהגיע אלינו מדרום אירופה ועד האזור הצפוני של ישראל. הוא מזוהה בעיקר בשל צורתו המיוחדת שמזכירה פעמון לבן. השושן הצחור נזכר עוד בימי התנ"ך כסמל לבתוליה של מרים- אמו של ישו. הוא מופיע גם על סמל המטבע הישראלי- השקל.

סוגי פרחים- חרצית

פרח החרצית, או בלועזית- כריזנטמה, מונה כמאתיים סוגים שונים. שמה של החרצית גזור מהמילה "חרוץ"- מילה נרדפת למילה זהב, וזאת בשל צבעה הצהוב והזרחני. החרצית מעטרת גם סמלים יפניים רבים, ועל כן נוכל להסיק מחשיבותה בתרבות זו. בנוסף לשימושן כפרח נוי, ידועות החרציות גם כקוטלות חרקים

סוגי פרחים- חמנית

החמנית כוללת כחמישים סוגים שונים, חלקם מיועדים לנוי בלבד, ואחרים משמשים לצרכים חקלאיים. מלבד גרעיני חמנייה לפיצוח, היא משמשת גם להפקת שמן. ייחודה של החמנייה על פני מיני פרחים שונים הוא התפרחת הגדולה שלה המסוגלת לעקוב אחר תנועת השמש בזכות רצפטורים ייחודיים.

סוגי פרחים- ליזיאנטוס

פרח הליזיאנטוס מזכיר בצורתו את הורד, אך שלא כמו הורד, יכול פרח הליזיאנטוס להגיע בשלל צבעים ושילובי צבעים ייחודיים בפרח יחיד: לבן-סגול, לבן, סגול, לבן-ורוד, ורוד וכו´. בעת האחרונה נמצאה שיטת השקיה מיוחדת המאפשרת לצבוע את תפרחת הליזיאנטוס ובכך להשיגו גם בגוונים של צהוב וכתום. מחיר ליזיאנטוס בודד נע בין 4-8 שקלים, תלוי בעונה, בגובה הפרח, ובזן הפרח.

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout