0779230508
0779230508
|

סידורי פרחים לחתונה

כיום אחד האלמנטים המייחדים חתונה אחת מחתונה אחרת זה אלמנטים של עיצוב. עיצוב אירוע מתחלק למעשה למספר חלקים: עיצוב קבלת פנים, עיצוב שולחנות ועיצוב חופה. הקישוטים יכולים להיות פרחים מלאכותיים, נרות או פרחים אמיתיים (באגרטלים או בסידורי פרחים).

 

עיצוב שטח קבלת פנים בעזרת פרחים:

בדרך כלל מוסיפים וילונות דקורטיביים בתוך שטח קבלת הפנים, וזה עוזר לעדן את מראה הגן. עיצוב זה מומלץ במיוחד לאזורי קבלת פנים גדולים במיוחד. בנוסף, מוסיפים סידור פרחים לשולחן השמות וסידורי פרחים קטנים יותר על השולחנות בשטח קבלת הפנים.

שימוש בפרחים לעיצוב שולחנות הסועדים:

פרחי משי הם אופציה פופולארית לעיצוב אירועים. מוצרים אלו הם ברמה מאוד גבוהה, אך כשמגיעים לדבר על עיצוב אירוע, יש לזכור שהפרחים הללו עוברים מאירוע לאירוע, ולפעמים הם סוחבים איתם "מזכרות" מאירועים קודמים. קראו מקרים שבהם הונחו כדורי פרחים מאובקים ומלוכלכים על אגרטלים. תופעות מסוג זה גורמות לתחושת זלזול בקרב האורחים ולתחושה לא אסתטית במיוחד. פרחים אמיתיים לא שורדים מספיק זמן כדי לצבור אבק, כך שעיצוב באמצעות פרחים אמיתיים מכסה אתכם מפני תקלות מהסוג הזה.

פרחים נכנסים בדרך כלל לאגרטלים גבוהים, ומהווים קישוט שולחן צר וארוך. כיום יותר ויותר אנשים המתארחים בחתונות מתלוננים על כך שקישוטי שולחן גבוהים מסתירים להם את המופעים, את ריקוד חתן כלה ובעצם את כל מה שמתרחש על רחבת הריקודים. פרט לכך הקישוטים הללו מסתירים אורחים בתמונות, וזה מעליב חלק מהאורחים.

הדרך הטובה ביותר למנוע את התלונות הללו היא להחליף אגרטלים בסידורי פרחים. סידורי פרחים מורכבים בתוך ספוג מיוחד, וממנו מגיעה הלחות ההכרחית לפרחים אמיתיים. סידורי פרחים נמוכים יותר מאגרטלים, ולכן לא יסתירו לאף אחד שום חלק מהחתונה. סידורי פרחים כוללים הרבה יותר פרחים ממה שנכנס באגרטל, מה שבסופו של דבר יפה יותר.

עיצוב חופה פרחונית, לבנה ויפה:

חופה זה גולת הכותרת של האירוע הגדול. תמונות החופה זה התמונות המרכזיות מהאירוע, ולכן חשוב להשקיע בעיצוב. סידורי פרחים זה ללא ספק הדרך הטובה ביותר לעצב חופה. מעמידים את סידורי הפרחים על עמודים לאורך העלייה לחופה, כאשר בדרך כלל יש 3 עמודים בכל צד, כך שיש שישה סידורים בדרך לחופה. ניתן גם לגוון ולהניח רק 2 סידורי פרחים בעמודים האחרונים (אחד מימין ואחד משמאל) ואת העמודים הנותרים לקשט באמצעות נרות. בנוסף, המבנה המיוחד של סידורי פרחים מאפשר להצמיד אותם לפינות החופה, וזה תורם רבות למראה קיצי ומעוצב שלה.

ניתן להשתמש בסידור פרחים לטובת עיצוב המראה הכללי של החופה (כלומר שהם יופיעו גם על העמודים בדרך לחופה וגם על החופה עצמה), ואפשר להוסיף סידורי פרחים רק בפינות החופה, תלוי בטעם האישי ובתקציב של הזוג.

סידור פרחי שדה לאירוע בלתי נשכח בעזרת ´שדה פרחים´

 

לא כל אחד יודע לבצע סידור פרחים ברמה המתאימה לעיצוב אירוע. סידור פרחים זה אמנות שלומדים אותה בקורסים מיוחדים, ואחרי כן לומדים תוך כדי עבודה במשך שנים רבות. מסיבה זו המעצבים אינם אלה שמרכיבים את סידורי הפרחים, אלא הם פונים לחנויות פרחים המעסיקות מקצוענים אמיתיים.

 

אבל אנחנו לא רק מקצוענים, אצלנו ב´שדה פרחים´ יודעים להתאים את הפרחים לאופי של האירוע, של המתחתנים ולסוג האירוח הנדרש: יוקרתי, משפחתי, מלא הדר, או דווקא סולידי, כפרי וחמים. אם מדובר בגן אירועים פתוח או באולם חתונות קטן, תתקשרו אלינו, עכשיו, ואנחנו נשמח לייעץ לכם!

 

 

להצעות מחיר התקשרו 1700701012

before

סל קניות:

0
אין מוצרים בעגלה
סך הכל ביניים : 0

ביצוע ההזמנה Checkout