"בקיץ הזה תלבשי לבן, תחשבי מחשבות בהירות"

השמלה הלבנה מאתגרת את מעצבי הזרים לשזור זר כלה בגימורים ייחודיים שיעניקו לא רק טאצ´ סופי ומושלם למראה הכלה אלא גם יהפכו לאביזר ייחודי בזכות עצמם. רוב הכלות בוחרות בזר כלה השזור שושנים או ורדים בגוונים שונים לצורת חצי כדור או כדור מלא, אך זרי כלה מיוחדים מורכבים בדרך כלל מפרחים שאינם קונבנציונליים.

כלות המבקשות לבחור ממבחר זרי כלה מיוחדים במינם תכוון בראש ובראשונה לפרח אקזוטי כגון סחלב, פרח גן עדן וכדומה. פרחים אלו נדירים יחסית בנוף זרי הכלה, אך הצבעוניות שלהם כובשת והיכולת שלהם "לשבור" את המראה השבלוני והלבן מעוררת השתאות בקרב המתבונן.

זרי כלה מיוחדים מתאפיינים גם באלמנטים דקורטיביים המשולבים בהם ליצירת המראה השונה, למשל שילוב תחרות ובדים שונים בין העלים והפרחים בזר, וכן הדבקה של אבני חן קטנות וגדולות ליצירת מראה רטוב, או מבריק במיוחד.

ישנן כלות המשלבות בין שני זרי כלה מיוחדים ושונים זה מזה, האחד לצילומי הצהריים, טרם החתונה, והזר השני שישמש אותה במהלך תחילתו של הערב והצעידה אל החופה. הזר הראשון דומיננטי וייחודי יותר ומתאים ליצירת נקודת צבע בצילומים כאשר הזר השני, בדרך כלל, מעוצב ונשזר בצורה סולידית ועדינה יותר, מפרחים בגווני פסטל עדינים למשל.

שדה פרחים, כי פרחים זו האהבה שלנו

אנחנו בשדה פרחים מאמינים שבכוחם של הפרחים למלא כל לב באהבה, לכן אנו מזמינים אתכם לבחור את זרי הכלה המיוחדים והיפים ביותר עבור היום החשוב בחייכם.

חנות הפרחים הכפרית שדה פרחים ממוקמת בעיירה בנימינה, הסניף הנוסף והעירוני של החנות נמצא בעיר רמת גן שבמרכז. שליחנו ידאגו להעביר עבורכם את זר הכלה אל אתר הצילומים, למלון או לכל יעד אחר שתבחרו ביום החתונה.

או לחצו כאן כדי ליצור קשר איתנו

 טלפון להזמנות:
1700-70-10-12
חיוג מחו''ל 972-77-9230508+

רוצים שנתקשר אליכם?10% הנחה
לחברי מועדון שדה פרחים
Facebook
Facebook Facebook
Paypal