סודות אמנות עיצוב פרחים ושזירת זרי פרחים לאירועים

עיצוב פרחים הוא תחום מקצועי, המחייב למידה וניסיון מקצועי של שנים. בתרבות היפנית עיצוב פרחים נחשב לזרם מיוחד באומנות היפנית המסורתית: איקבנה. תחום זה נלמד ביפן עד היום. קורסי עיצוב פרחים אינם נדירים גם אצלנו.

עיצוב פרחים מתבצע בסידור או באגרטלי מים. להלן נעבור על ההבדלים בין השניים.


סידורי פרחים

היתרון הראשון של עיצוב פרחים באמצעות סידור פרחים הוא בכך שסידור הפרחים נח ישירות על השולחן עליו מוצב. עובדה זו הופכת את סידורי הפרחים לאביזר המושלם לעיצוב דוכני נואמים ושולחני פאנל בכנסים. סידורי הפרחים נמוכים, ולכן לא מסתירים את הנואמים, זאת לעומת אגרטלי הפרחים הגבוהים.

עיצוב פרחים לאירועים מתבצע בעיקר באמצעות סידורי פרחים, שכן נוח מאוד להוסיף אותם לפינות החופה. סידורי פרחים נראים מאוד אלגנטי בפינות החופה, הרבה יותר טוב מקישוטים אחרים. אוהבי הפרחים בוחרים לקשט בסידורי פרחים גם את העמודים הנמצאים לצידי שביל העלייה לחופה. פרט לכך, סידורי פרחים מתאימים במיוחד לקשט את שולחן קבלת האורחים, עליו נמצאים הפתקים עם שמות האורחים.

עיצוב פרחים לאירועים מצריך התייחסות מקצועית, ולכן מי שמטפל בהרכבת סידורי הפרחים הם אינם המעצבים ששכרתם לצורך עיצוב האירוע שלכם, אלא אנשי מקצוע המכירים את כל הדקויות של עיצוב פרחים, ובמיוחד עיצוב פרחים לאירועים.


פרחים באגרטלים

 

אם אתם רוצים לעצב את השולחנות באירוע שלכם באמצעות פרחים חיים, עדיף לשים פרחים באגרטל עם מים במקום לפנות לסידורי פרחים. פרחים הנחים על שולחנות האוכל ללא שום אגרטל עלולים ליצור תחושה לא העדר היגיינה. לעומת זאת, אגרטל גבוה במרכז השולחן דווקא יתרום לאווירה נינוחה סביב השולחן.

עיצוב פרחים מוכר במיוחד הוא אגרטל גדול העומד על הרצפה, ובתוכו עומדים פרחים מיוחדים מזן גבוה. עיצוב מסוג זה מתאים לכל מקום: לבית, למשרד ולבתי מלון. פרחים חיים בבתי מלון תורמים רבות ליצירת אווירה נעימה ותחושה של בית. מסיבה זו, בדרך כלל נמצא עיצוב פרחים בכל פעם שנגיע למלון מפואר, עיצובי הפרחים במלונות הללו מתחלפים מדי יום.

בתים בהם נמצא עיצוב פרחים אמיתיים יקרינו תחושה של חום, טיפוח ושפע. פרחים מושכים הרבה תשומת לב, ולכן מהווים שדרוג לכל צורה של עיצוב הבית. עיצוב פרחים אינו מצריך התאמה לרהיטים בחדר או לסגנון העיצוב הכללי של הבית, פרחים תמיד נשארים באופנה ומתאימים לכל דבר.

עיצוב פרחים הופך כל אירוע לאלגנטי יותר ומוביל ליצירת אווירה נוחה יותר. בדרך כלל סידורי פרחים משמשים לעיצוב חופות ושולחנות. ככלל, מקובל יותר לעצב שולחנות אוכל בעזרת אגרטלי פרחים, אך ניתן לראות סידורי פרחים על שולחנות שאינם משמשים לאוכל, כגון שולחן קבלת פנים. עיצוב פרחים משדרג גם את מראה הבתים, והופך אותם למטופחים יותר.

 

מומלצים : גני אירועים בשרון , כנסו להזמין משלוחי פרחים באיזור חדרהטלפון להזמנות:
1700-70-10-12
חיוג מחו''ל 972-77-9230508+

רוצים שנתקשר אליכם?10% הנחה
לחברי מועדון שדה פרחים
Facebook
Facebook Facebook
Paypal